Vývoj epidemiologické situace v naší škole k 1.10.2020

Novinkypro rodiče

Vážení rodiče,\r\n\r\nve spolupráci s Hygienickou stanicí hlavního města Prahy jsme řešili tento týden u dvou dětí a jedné paní učitelky pozitivní test na Covid 19.\r\n\r\nVe třídě 2.C nebyla infikovaná žákyně ve sledované době ve škole – hygienička vyhodnotila situaci bez jakýchkoliv opatření nebo nařízení.\r\n\r\nVe třídě 3.B byl pozitivně testovaný žák bez příznaků naposledy ve škole den před sledovanou dobou trasovaní. Ode dne testování nebyl ve sledované době ve škole. Ani z tohoto případu nebyla vyvozena žádná opatření.\r\n\r\nNásledně byla v této třídě testována i paní učitelka třídní, u které se projevily příznaky onemocnění.  Ve sledované době byla v přímém kontaktu s žáky své třídy. Včera odpoledne 30.9. jsme se dozvěděli, že je její test na Covid 19 pozitivní. Ve třídě 3.B  byla hygieničkou nařízena karanténa pěti žákům a paní učitelce třídní. Pro ostatní žáky je zajištěno suplování, do školy je možné docházet, distanční vyučování pro tuto třídu není zatím zavedeno.  Paní učitelka se bez roušky nedostala do přímého kontaktu s žádným pedagogickým pracovníkem, proto nikdo další z pedagogického sboru není v karanténě.\r\n\r\nBuďte zdrávi!\r\n\r\nZbyněk Drozda, ředitel školy\r\n\r\n1.10.2020


Dalši příspěvky