Výsledek volby člena školské rady

oznamuji Vám, že 2. kolo volby člena školské rady zákonnými zástupci nezletilých žáků ZŠ, Praha 8, Na Šutce 28 proběhlo v souladu s volebním řádem.

Výsledek voleb zákonného zástupce žáků do školské rady je tento:

• Pan Jan Jeřábek získal  91 hlasů od oprávněných voličů, to je 9,32 % hlasů oprávněných voličů.
  • Paní Kateřina Koberová byla zvolena zástupcem zákonných zástupců žáků do školské rady se 141 hlasy oprávněných voličů, to je 14,45 % hlasů oprávněných voličů.
  • Paní Monika Krejčíková získala 45 hlasů od oprávněných voličů, to je 4,61 % hlasů oprávněných voličů.
  • Paní Veronika Piklová získala 36 hlasů od oprávněných voličů, to je 3,69 % hlasů oprávněných voličů.

Kritérium pro volební účast bylo naplněno.

Dostavilo se 314 oprávněných voličů, to je 32,17 % oprávněných voličů. 313 volebních lístků bylo platných, 1 volební lístek neměl správně označeného preferovaného kandidáta, byl považován za neplatný.

Účast voličů je zaznamenána podpisy voličů na prezenčních listinách.

Děkuji za spolupráci.

Eva Havlová