Výlet do IQlandia

GalerieNovinkypro žáky

Výlet 7.B: IQlandia

\r\nDne 22.června jsme vyrazili na Černý Most, abychom autobusem Student Agency dojeli do Liberce. Student Agency nabízí možnost sledování filmů, seriálů a hraní her, horkou čokoládu zdarma a další zábavu, proto nám cesta utekla rychle.\r\n\r\n

\r\n\r\nV Liberci jsme nějakou dobu zjišťovali kudy jít, ale díky pár spolužákům, kteří v IQlandii už byli na prvním stupni, jsme tam trefili.\r\n\r\nV IQlandii  jsme prošli například „jádro Země“, které vedlo do expozice věnované pravěku. Ve stejném patře jako vesmír byla nová „ Top Secret“ expozice, kde jsme si mohli zkusit, jaké to je být tajným agentem. Sledovali jsme kamery v místnosti, procházeli mezi lasery, měnili si hlas, odposlouchávali jednotlivé v místnosti…\r\n\r\nU lidského těla jsme si povídali se známým robotem, který IQlandii reprezentuje, zkoušeli, jak moc dokážeme ječet nebo jsme viděli obrovský model srdce.\r\n\r\nPřízemí bylo věnované vodě. Hned u vchodu je tablet, na který něco nakreslíte a to se pak zobrazí ve stříkané vodě před tím.\r\n\r\nVenku jsme se pokropili vodou a jezdili na tobogánu.\r\n\r\nPo cestě zpět na autobus jsme si koupili zmrzlinu a zastavili se u liberecké radnice s kavárnou Praha.\r\n\r\nZapsala: Šárka Mrázová


Dalši příspěvky