Vrácení platby za školní družinu

DružinaNovinkypro rodiče

Vrácení platby za školní družinu za část druhého pololetí roku 2019/2020\r\n\r\nVážení rodiče,\r\n\r\npo uzavření školy nebylo Vašim dětem umožněno navštěvovat také školní družinu, přestože jste měli zaplacené školné. Školní družina byla a je v době od 12.3. do 26.6. uzavřena. Vaše platby za školní družinu v době jejího uzavření je nutno vypořádat (poměrná částka za březen 205,- Kč + duben až červen 900,-Kč):\r\n

    \r\n

  1. Máte-li zájem o vrácení přeplatku ve výši 1.105,- Kč na bankovní účet, je třeba, abyste do 26. 6. 2020 zaslali žádost na e-mail: hospodarka@zssutka.cz
  2. \r\n

\r\nŽádost musí obsahovat jméno dítěte, variabilní symbol a číslo účtu, na který si přeje částku vrátit. Lze použít i přiložený formulář ZDE. Odesílání plateb bude probíhat 29.6.2020.\r\n

    \r\n

  1. V případě, že neprojevíte zájem o vrácení peněz na svůj účet, bude škola předpokládat, že si přejete převést zmíněnou částku do příštího školního roku a částečně tak uhradit platbu školní družiny ve školním roce 2020/2021.
  2. \r\n

\r\nV Praze 11.6.2020\r\n\r\nRenata Fryčová, vedoucí školní družiny\r\n\r\n 


Dalši příspěvky