VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Novinkypro rodičeŠkolská rada

Vážení rodiče (zákonní zástupci) našich žáků,\r\n\r\ndne 6. a 7. 10. 2021 se v budově Základní školy, Praha 8, Na Šutce 28  uskuteční  na základě ustanovení zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon) a Volebního řádu pro volby členů školské rady (příloha usnesení č. Usn RMC 634/2008 Rady Městské části Praha 8 ze dne 1. října 2008) volby zástupce rodičů do Školské rady této školy.\r\n\r\nVolba člena školské rady zákonnými zástupci nezletilých žáků proběhne po oba dny v době od 6:30 hodin do 17:00 hodin ve vestibulu školy.\r\n\r\nKandidát:\r\n\r\nJAN JEŘÁBEK\r\n

    \r\n

  • Zákonný zástupce dětí, které jsou žáky školy (I. a II. stupeň)
  • \r\n

  • Pracuje jako vedoucí oddělení ve velké energetické firmě
  • \r\n

  • V minulosti se aktivně zapojoval do činnosti rady v ZŠ, kterou navštěvoval starší syn na I. stupni
  • \r\n

\r\nV Praze 6. 9. 2021


Dalši příspěvky