VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Novinkypro rodičeŠkolská rada

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY\r\n\r\nVážení rodiče (zákonní zástupci) našich žáků,\r\n\r\ndne 22. a 23. 6. 2021 se uskuteční volba zástupce zákonných zástupců do Školské rady.\r\n\r\nK dnešnímu dni byla přípravnému výboru doručena přihláška jednoho kandidáta, jeho jméno a krátké seznámení s ním je uvedeno níže.\r\n\r\nVolba proběhne 22. a 23. 6. 2021 ve vestibulu školy v čase 6:30 – 17:00 hodin.\r\n\r\nKandidát:\r\n\r\nJAN JEŘÁBEK\r\n

    \r\n

  • Zákonný zástupce dětí, které jsou žáky školy (I. a II. stupeň)
  • \r\n

  • Pracuje jako vedoucí oddělení ve velké energetické firmě
  • \r\n

  • V minulosti se aktivně zapojoval do činnosti rady v ZŠ, kterou navštěvoval starší syn na I. stupni
  • \r\n

\r\nV Praze 22. 5. 2021\r\n\r\nMgr. Zbyněk Drozda, ředitel školy\r\n\r\n 


Dalši příspěvky