Úspěchy žáků

Úspěchy žáků

Školní rok 2021-2022

Druh soutěže Kolo Třída Jména Umístění

Přespolní běh III. kat.

– dívky

Obvodní kolo 6.  a 7. ročník Rachůnková, Bláhová, Kučerová, Rabíková, Hašek, Sokol 1. místo

Přespolní běh III. kat.

– chlapci

Obvodní kolo 4.  až 7. ročník Martínek, Babáček, Pícha, Kučera, Šandera M., Šandera D., Kopecký, Michálek  2. místo

Přespolní běh IV. kat.

– chlapci

Obvodní kolo 8.  a  9. ročník Kusák, Zanusso, Lebruška, Jeřábek, Rabík, Beran 3. místo

Basketbal III. kat.

– chlapci

Obvodní kolo 6.  a 7. ročník Uhlíř, Babáček, Kučera, Michálek, Čadil, Bartoníček, Sova, Douděra, Procházka, Stojanovič 1. místo

Basketbal IV. kat.

– chlapci

Obvodní kolo 8.  a 9. ročník Hušák, Hanák, Pospěch, Feist, Pešek, Veleta, Novotný, Srba, Kučera 1. místo
Atletický čtyřboj – mladší žákyně Obvodní kolo 6.  a 7. ročník Rachůnková, Georgieva, Bláhová, Kučerová, Sokol, Rabíková, Novotná 2. místo
Atletický čtyřboj – starší žákyně Obvodní kolo 8.  a 9. ročník Pomrová, Šmolíková, Hovorková, Broučková, Wonesch, Žáčková 4. místo
Atletický čtyřboj – mladší žáci Obvodní kolo 6.  a 7. ročník Babáček, Martínek, Šachl, Kopecký, Kučera, Michálek, Jirák, Uhlíř 2. místo
Logická olympiáda Pražské kolo 9.B Vaníček  
Olympiáda v AJ Obvodní kolo

6.A

9.B

Šímová Beáta

Kopčík Oliver

4. místo

4. místo

Basketbal III. kat.

– dívky

Obvodní kolo 6. a 7. ročník Hašek, Vichrová, Novotná, Vlasáková, Spurná, Rabíková 3. místo

Basketbal IV. kat.

– dívky

Obvodní kolo 8. a 9. ročník Žáčková, Mojhová, Dolejší, Wonesch, Prošková, Michálková, Jindrová, Rokosová, Pomrová 3. místo
Pythagoriáda Obvodní kolo 8. a 9. ročník

Jan Žák

Bartoloměj Vaníček

Ilja Novák

2. místo

1. místo

2. místo

Matematická olympiáda Obvodní kolo

5. ročník

9. ročník

Zuzana Vichrová

Bartoloměj Vaníček

1. místo

6. místo

Basketbal mladší žákyně Obvodní kolo 6. a 7. ročník Georgieva, Rabíková, Spurná T., Vichrová, Hašek, Spurná S., Novotná, Vlasáková, Tesařová 3. místo
Vybíjená MIX Obvodní kolo 3. až 5. ročník Lexa, Hanák, Storožuk, Steiner, Urbanová, Skácel, Turšner, Bartejs, Kasýk, Repeckyj, Kotrčová, Vajsejtl, Jaklová, Cejnar 2. místo
 Odznak všestrannosti družstvo Obvodní kolo  7 a 8 ročník  Spurná, Novotná, Pomrová, Hovorková, Stojanovič, Jehlička, Šachl, Hušák  5. místo 
 Odznak všestrannosti jednotlivci Obvodní kolo  8.B Radim Hušák  3. místo 
 Biologická olympiáda „kat.C“ Obvodní kolo  8.B  Jonáš Makovec  6. místo 
 Biologická olympiáda „kat.D“ Obvodní kolo  7.B  Jan Srb 4. místo 
MC Donald´s CuP Obvodní kolo 2. a 3. ročník Matula, Micka, Hušák, Jíra, Pham, Maštalíř, Šula, Bartejs, Piskač, Krejčí, Zetek 3. místo
Pangea matematika Pražské kolo 9.B Ilja Novák 24. místo – postup do finále
Pangea matematika Pražské kolo 8.B Radim Hušák 26. místo – postup do finále
Pangea matematika Pražské kolo 7.B Filip Uhlíř 110. místo
Pangea matematika Pražské kolo 6.B Michal Šandera 73. místo
Matematická olympiáda Z8 Obvodní kolo 8.B Vít Kazda 4.-9. místo
Matematická olympiáda Z7 Obvodní kolo 7.B Ondřej Hlava 5. místo
Matematická olympiáda Z6 Obvodní kolo 6.B Kateřina Jandová 11. místo

 Pohár rozhlasu (atletika)

chlapci věková kategorie III

Obvodní kolo   6-7. ročník Jirout, Čadil, Procházka, Douděra, Kučera, Dvořák, Kopecký, Šandera, Šachl, Babáček, Martínek, Jašek, Uhlíř, Stojanovič  4. místo 

 Pohár rozhlasu (atletika)

chlapci věková kategorie IV

Obvodní kolo   8-9. ročník Hušák, Zanusso, Feist, Kohák, Lebruška, Novák, Pešek, Kusák, Novotný, Srba 5. místo 

 Pohár rozhlasu (atletika)

dívky věková kategorie III

Obvodní kolo   6-7. ročník Georgieva, Bláhová, Sokol, Maštalířová, Rabíková, Seyfriedová, Novotná, Vlasáková 2. místo 

 Pohár rozhlasu (atletika)

dívky věková kategorie IV

Obvodní kolo   8-9. ročník Wonesch, Žáčková, Kuchařová, Míchalová, Broučková, Hovorková, Laštovková 5. místo 
Volejbal chlapci Pražské kolo 8-9. ročník Hušák, Hora, Mrázek, Stöckbauer, Rabík, Faist, Hanák, Ort 1. místo
Volejbal dívky Pražské kolo 8-9. ročník Mojhová, Pomrová, Šmolíková, Sedláčková, Jindrová, Michálková, Prošková 5. místo
Beach volejbal Obvodní kolo 8.B. Hanák Jakub, Stöckbauer Marek, Hora Richard 1. místo