Technická příprava částečného vyučování  na dálku

Novinkypro rodičepro žáky

Technická příprava částečného  vyučování  na dálku pro případ většího ohrožení školy nakázou\r\n\r\n \r\n\r\nVážení rodiče,\r\n\r\ndovolte, abychom Vás požádali o spolupráci na technické přípravě  případné výuky na dálku.\r\n\r\nV rámci intenzivní přípravy vyučování na dálku byly dnes  žákům osobně rozdány přístupové údaje do prostředí Google Classroom / Gmail.\r\n\r\nŽáci druhého stupně a pátého ročníku provedou první přihlášení a seznámení se službou v hodinách Informatiky pod vedením pana učitele Malknechta.\r\n\r\nŽáci sedmých tříd a 8.B budou provedeni prvním přihlášením a seznámeni se službou také panem učitelem Malknechtem.\r\n\r\nŽáky prvních až čtvrtých tříd provede prvním přihlášením pan asistent pedagoga Koudelka, který je pověřen  základní podporou  pro žáky  a rodiče prvních až čtvrtých ročníků.\r\n\r\nPlná funkčnost školních emailů bude zahájena v neděli 20.9.2020. Dnes již funguje přístup do GClassroom/Gmail, ale do žákovských účtů bude pošta doručována až od neděle 20.9.2020\r\n\r\nV průběhu následujících týdnů budou učitelé pro žáky vytvářet kurzy, kam budou žáky zvát.\r\n\r\nNení třeba se do prostředí GClassroom přihlašovat v předstihu, nicméně,  pokud chcete, můžete si první přihlášení vyzkoušet i individuálně. Žáci, kteří dnes nebyli ve škole, mají přístupové údaje uložené u třídních učitelů.\r\n\r\nPěkné návody na práci v google classroom naleznete například zde:\r\n\r\nhttps://www.youtube.com/c/PavelHod%C3%A1l/videos\r\n\r\nhttps://www.tybrdo.cz/informatika\r\n\r\nPro nováčky v prostředí doporučuji začít od videa 01 – Jak na Google Classroom – představení služby https://www.youtube.com/watch?v=eILfanXgW94\r\n\r\nV případě dotazů se prosím obraťte na pana učitele Malknechta (malknecht@zssutka.cz)\r\n\r\nPředem děkujeme za spolupráci zvláště rodičům žáků  1.stupně.\r\n\r\nHodně zdraví.\r\n\r\nPetr Malknecht


Dalši příspěvky