ŠKOLNÍ MIKINY A TRIČKA KE 100. VÝROČÍ ČSR

Novinkypro rodičepro žáky

  ŠKOLNÍ MIKINY A TRIČKA KE 100. VÝROČÍ ČSR

\r\n

Vážení spolužáci, vážení rodiče !

\r\nPřed čtyřmi lety naši bývalí spolužáci připravili projekt mikin ke 40. výročí založení školy.\r\n\r\nMy žáci 8. A  9.tříd jsme pro vás připravili  limitovanou edici triček a mikin v barvách státní vlajky ke 100. výročí založení ČSR.\r\n\r\n \r\n

\r\n \r\n\r\nObrázek mikin v plné kvalitě.\r\n\r\nDětem budou rozdány lístečky s objednávkou triček a mikin. Tyto lístečky prosím vyplňte podle vzoru, který najdete níže a pošlete je po dětech do školy k objednání a zaplacení.\r\n\r\nMikina stojí 450 Kč.\r\n\r\nTričko stojí 250 Kč.\r\n\r\nPokud máte zájem o větší počet mikin nebo triček, tak na rub lístečku čitelně napište počet mikin, velikost a barvu mikin navíc, které chcete objednat.\r\n\r\nObjednávky prosím odevzdávejte spolu s penězi organizačnímu týmu nejpozději do 2. 11. 2018 (děti obdrží potvrzení o převzetí částky) Zkouška mikin a triček bude možná v pátek 26.10 2018 7:00-8:00 a od 11:40 do 15:15\r\n

Objednávání triček a mikin není povinné!!!

\r\nV případě dotazů kontaktujte náš organizační tým na e-mail mikiny@zssutka.cz , prosíme vás, napište do předmětu jméno vašeho dítěte a třídu, aby koordinátoři objednávek tříd v tabulce věděli, o koho se jedná.\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

koordinátoři pro třídy
Klára Novotná a Bruno Novotný 8.B 7.A 7.B 7.C 6.C
Klára Kasýková a Hana Flenerová 8.B 8.A 8.B 8.C 6.B
Aneta Motešická a Zdeněk Kohák 8.A 5.B 4.A 5.A 4.B
Adéla Hojková a Adéla Pšeničná 8.A 3.B 6.A 3.C zaměstnanci
Marie Chocholoušová a Eliška Sedláčková 9.A 3.A 9.A 1.C 2.A
 Adéla Bačkovská a Klára Kameníková 9.A/9.B 2.B 9.B 1.A 1.B

\r\n

Objednávání triček a mikin není povinné!!!

\r\n

Vzor objednacího lístku

\r\n


Dalši příspěvky