Škola zůstává ve stejném režimu jako doposud

Novinkypro rodičepro žáky

Vážení rodiče,\r\n\r\npodle aktuální informace MŠMT ukončení nouzového stavu nebude mít vliv na dosavadní režim na školách.\r\n\r\nOpatření ve školství se od pondělí budou řídit podle zákona o ochraně veřejného zdraví. (Zákon o ochraně veřejného zdraví č. 258/2000 Sb,  § 69 Mimořádná opatření při epidemii a nebezpečí jejího vzniku).\r\n\r\nBude tedy zachován stávající stav, kdy se učí 1.a 2.ročníky ve škole a ostatní ročníky  pokračují ve vzdělávání na dálku podle distančních rozvrhů.\r\n\r\nŠkolní družina je pro žáky docházející do školy v provozu.\r\n\r\nŠkolní jídelna pro přihlášené žáky vaří.\r\n\r\nTo vše s dovětkem – pokud se nic zvláštního nestane.\r\n\r\nBuďte zdrávi!\r\n\r\nZbyněk Drozda, ředitel školy\r\n\r\n12.2.2021\r\n\r\n 


Dalši příspěvky