Škola bude od 8.3. do 21.3. uzavřena

Novinkypro rodičepro žáky

Vážení rodiče,\r\n\r\nvzhledem ke krajně znepokojivým zprávám o epidemické situaci bude od 8.3.2021 zásadním způsobem utlumen provoz naší školy.\r\n\r\nŠkola bude po jarních prázdninách pro všechny žáky od 8.3. do 21.3.2021 uzavřena. Přítomnost žáků ve škole je zakázána. Prosím, neposílejte ani své prvňáčky a druháky v pondělí do školy.\r\n\r\nVšechny ročníky budou vyučovány na dálku dle distančních rozvrhů. V této době nebude možné využít individuální konzultace – všichni učitelé, kteří mohou učit z domova, ve škole nebudou přítomni.\r\n\r\nŠkolní družina nebude pro žáky v provozu – ani ranní, ani odpolední oddělení.\r\n\r\nProvoz školní jídelny je zastaven. Díky pochopení stávajících strávníků, nebudeme v následujících čtrnácti dnech vařit.\r\n\r\nDo odvolání je také na doporučení vlády uzavřeno školní hřiště.\r\n\r\nVážení rodiče, jsem přesvědčen, že tato opatření jsou v následujících čtrnácti dnech nezbytná pro ochranu Vašich dětí, ochranu Vás i ochranu zaměstnanců školy. Omlouvám se za případné potíže spojené s uzavřením celé školy, ale čelíme velmi vážné epidemické krizi, kdy je nutné nekompromisně upřednostnit zdravotní hlediska před vším ostatním.\r\n\r\nDěkuji Vám za pochopení.\r\n\r\nBuďte zdrávi!\r\n\r\nZbyněk Drozda, ředitel školy\r\n\r\n5.3.2021


Dalši příspěvky