Rotační výuka žáků I. stupně pokračuje

Novinkypro rodičepro žáky

Vážení rodiče,\r\n\r\nna základě rozhodnutí Vlády ČR ze dne 29. 4. 2021 bude od pondělí 3. 5. 2021 obnovena prezenční výuka pro žáky II. stupně.\r\n\r\nJiž nastavená rotační prezenční výuka žáků 1. – 5. ročníků bude zachována, střídání prezenční a distanční výuky zavedených skupin tříd I. stupně se tedy bude nadále pravidelně opakovat beze změn. \r\n\r\nV pondělí 3. 5. 2021 nastoupí do školy třídy: \r\n\r\n2.A (třídní učitelka Drahokoupilová)\r\n\r\n2.B (třídní učitelka Šípalová)\r\n\r\n2.C (třídní učitelka Klimešová)\r\n\r\n3.A (třídní učitelka Janková)\r\n\r\n3.C (třídní učitelka Nováková)\r\n\r\n4.B (třídní učitelka Jarolímová)\r\n\r\n5.B (třídní učitelka Zemanová)\r\n\r\nOstatní třídy I. stupně se v tomto období budou vzdělávat na dálku.\r\n\r\nPreventivní antigenní test, který se u žáků I. stupně doposud prováděl s frekvencí dvakrát týdně, se nově provede pouze jedenkrát týdně. Test se provede první den osobní přítomnosti dítěte ve škole v daném týdnu bezprostředně po příchodu do školy (v pondělí). Nebude-li dítě přítomno v den termínu testování ve škole, testování se provede v den jeho příchodu.\r\n\r\nMgr. Zbyněk Drozda, ředitel školy\r\n\r\n30.4. 2021\r\n\r\n 


Dalši příspěvky