Prvňáčci a druháci mohou opět do školy

Novinkypro rodičepro žáky

Vážení rodiče,\r\n\r\ns radostí mohu potvrdit, že  je od 18.listopadu 2020 povolena osobní přítomnost  žákům 1.a 2.ročníku ve škole. Prvňáčci a druháci se tedy vracejí do školy příští týden ve středu. (dle zprávy MŠMT „Informace k provozu škol a školských zařízení od 18.listopadu 2020“).\r\n\r\nVýuka prvních a druhých tříd bude probíhat oproti minulému omezení podle  přísnějších hygienických pravidel. K nejzásadnějším patří povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole. Totéž platí pro zaměstnance školy i další osoby pohybující se ve  škole.\r\n\r\nŠkolní družina bude v provozu v běžném režimu, včetně družiny ranní. Děti budou moci být v družině podle zápisního lístku (jako před uzavřením školy).\r\n\r\nZájmové kroužky se ve škole nadále nekonají.\r\n\r\nŠkolní jídelna bude od středy opět vařit. Stravování ve školní jídelně je pro vaše děti zajištěno. Kdo na obědy chodit nebude, musí si je odhlásit.\r\n\r\nPro ostatní žáky ( 3. – 9. tříd) zatím pokračuje povinné vzdělávání distančním způsobem tak, jak bylo zavedeno při uzavření školy.\r\n\r\nNově jsou umožněny individuální konzultace žáků ve škole (vždy pouze jeden žák a jeden pedagogický pracovník). Z organizačních i hygienických důvodů bude této možnosti škola využívat jen v naléhavých případech v konzultačních hodinách konkrétních učitelů.\r\n\r\nBuďte zdrávi.\r\n\r\nZbyněk Drozda, ředitel školy\r\n\r\n12.11.2020


Dalši příspěvky