Provoz školy zůstává do odvolání utlumen

Novinkypro rodiče

Vážení rodiče a zákonní zástupci našich žáků,\r\n\r\nve stavu nouze zůstává provoz školy z preventivních důvodů maximálně utlumen. Učitelé pracují z domova, správní zaměstnanci na pracovišti nejsou.\r\n\r\nDoporučujeme vyřizovat vše potřebné bez osobní návštěvy ve škole.\r\n

    \r\n

  1. Konzultace k vyučování na dálku mailem s učitelem daného předmětu. Mailové adresy učitelů najdete zde: https://www.zssutka.cz/ucitele/
  2. \r\n

  3. Žádosti o ošetřovné vyřizujte i nadále  raději elektronicky zde: hospodarka@zssutka.cz  Žádost o elektronické zaslání musí obsahovat jméno a rodné číslo dítěte.     
  4. \r\n

\r\nPro případy, které nelze vyřídit jinak, než osobně,\r\n\r\njsou stanoveny úřední dny a hodiny od 30.3.2020 do odvolání takto:\r\n\r\n pondělí    9.00 do 12.00 hod. \r\n\r\n středa      9.00 do 12.00 hod.\r\n\r\nVstup do školy je umožněn jen do vestibulu.\r\n\r\nV době návštěvy školy bude možné komunikovat se službou jen přes videohlásku, která je umístěna na pravé straně před vnitřní prosklenou přepážkou.\r\n\r\nPři návštěvě školy používejte ochranné prostředky.\r\n\r\n \r\n\r\nTelefonický kontakt v úředních dnech:\r\n\r\nZbyněk Drozda, ředitel školy……….284 682 295\r\n\r\nDaniel Černý, školník……………….284 688 241 linka 37\r\n\r\n \r\n\r\nPřeji všem hodně zdraví.\r\n\r\n \r\n\r\nZbyněk Drozda, ředitel školy\r\n\r\nV Praze 30.3.2020


Dalši příspěvky