Projekt Den Země

DružinaGalerie

V průběhu celého měsíce dubna jsme se v naší družině zábavnou formou učili, jak můžeme naší Zemi pomoci.\r\n\r\nZjistili jsme, proč jsou pro nás důležití ptáci a hmyz v zahrádkách. Starší děti se pokusily postavit vlastní hmyzí hotel.\r\n\r\nNaučili jsme se najít a rozpoznat medonosné byliny, první potravu pro včelky a čmeláky.\r\n\r\nV jednom týdnu si každý dal malý úkol, který bude plnit. Většinou jsme šetřili vodou a elektřinou.\r\n\r\nUkázali jsme si, jak se třídí odpad a do kterého kontejneru co patří.\r\n\r\nPoházené odpadky se nelíbily nikomu, proto jsme se rozhodli je vysbírat. Byli jsme překvapeni, že se nám podařilo nasbírat tři pytle. Zjistili jsme, že každý z nás může pro naši Zemi něco udělat a že někdy stačí opravdu málo – třeba neodhazovat odpad na zem.\r\n\r\n \r\n\r\nMonika Maříková, Nikola Pátová, Barbora Nergerová\r\n\r\n


Dalši příspěvky