Příští týden mají děti volno.

pro rodičepro žáky

Příští týden mají děti volno. Od 2.listopadu je situace nejistá.

\r\nVážení rodiče,\r\n\r\ndovolte, abych Vám poděkoval za spolupráci při přechodu naší školy z prezenční na distanční výuku. Podle posledních zpráv našich učitelů se podařilo navázat kontakt téměř se všemi našimi žáky, technické potíže domácího připojení se nám zatím daří řešit.\r\n\r\nPředpoklad, že se do školy vrátí 2. listopadu žáci 1. stupně, případně jen žáci 1. a 2. tříd, je velmi nejistý. Zatím nemáme žádné informace o tom, jak bude dál vstup dětí po volném týdnu od 2.11. do školy upraven. Jakmile budeme ministerstvem školství informováni, budou případná další opatření zveřejněna na našich webových stránkách a rovněž Vám pošleme zprávu na Vaše mailové adresy. Sledujte tedy, prosím, obé. Předpokládám, že by vše mělo být jasné koncem příštího týdne.\r\n\r\nDále znovu upozorňuji, že v týdnu od 26. 10. do 30. 10. 2020 mají děti volno.\r\n

    \r\n

  1. 10. a 27. 10. – „Dny boje proti covidu!“ (omezení provozu školy jako podpora opatření proti šíření nákazy)
  2. \r\n

\r\n28.10. Státní svátek\r\n

    \r\n

  1. 10. a 30. 10. – Podzimní prázdniny
  2. \r\n

\r\nŠkola je otevřena v úředních časech: denně od 9.00 hod. do 12.30 hod.\r\n\r\nŠkolní jídelna a školní družina jsou uzavřeny.\r\n\r\nV tomto týdnu distanční výuka neprobíhá.\r\n\r\n \r\n\r\nBuďte zdrávi!\r\n\r\nZbyněk Drozda, ředitel školy\r\n\r\nV Praze 23.10.2020


Dalši příspěvky