Předškoláci z MŠ Na Přesypu

GalerieNovinky

Předškoláci z MŠ Na Přesypu ve školních lavicích!

\r\nJiž tradičně před Vánoci zavítaly do naší školy nejstarší děti z mateřské školy Na Přesypu. V doprovodu svých paní učitelek navštívily nejnižší ročníky I. stupně přímo ve vyučování, ve třídách je s napětím očekávali jejich starší kamarádi, dnes již naši školáci.\r\n\r\nVyučování ve všech třídách bylo pestré, děti poznávaly abecedu, prokázaly svoji šikovnost při výrobě vánočních dekorací, účastnily se didaktických soutěží a nakonec poznaly prostředí školní družiny.\r\n\r\nHudebně-dramatický program připravily děti a paní vychovatelky školní družiny, závěrečný zpěv vánočních písní nám všem příjemně naladil sváteční atmosféru.\r\n\r\nBudoucí prvňáčky provázely žákyně 8. a 9. ročníků.\r\n\r\nTěšíme se na další setkání v březnu a u zápisu do 1. ročníků!\r\n\r\n \r\n\r\n


Dalši příspěvky