Oficiální potvrzení MŠMT k provozu školy od 25.1.2021

pro rodičepro žáky

Vážení rodiče,\r\n\r\ndoplňuji informaci o režimu vyučování v tomto týdnu o oficiální vyjádření MŠMT. Cituji:\r\n\r\nMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že: \r\n\r\n— v návaznosti na prodloužení nouzového stavu Poslaneckou sněmovnou Parlamentu České republiky byla dne 22. ledna 2021 vládou České republiky prodloužena krizová opatření pro oblast školství, \r\n\r\n— provoz škol a školských zařízení v týdnu od 25. ledna 2021 i nadále probíhá ve stejném režimu jako dosud ….\r\n\r\n………………..\r\n\r\n— o případných úpravách provozu škol a školských zařízení od 1. února 2021 rozhodne vláda České republiky ve středu 27. ledna 2021. \r\n\r\nBuďte zdrávi.\r\n\r\nZbyněk Drozda, ředitel školy\r\n\r\n25.1.2021


Dalši příspěvky