Nové informace – Ošetřovné

Novinkypro rodiče

Po všech schvalovacích procesech je k dnešnímu dni schválen zákon upravující čerpání rozšířeného ošetřovného\r\n\r\nOšetřovné dětí mladších 13 let – žádost o potvrzení, obsahující jméno a rodné číslo dítěte, zasílejte na hospodarka@zssutka.cz\r\n\r\nNEZAPOMEŇTE: po skončení kalendářního měsíce předat zaměstnavateli tiskopis „Výkaz péče o dítě z důvodu uzavření výchovného zařízení“, který naleznete i s bližšími informacemi na: https://www.mpsv.cz/web/cz/osetrovne\r\n\r\nOšetřovné pro OSVČ– FORMULÁŘ NEVYSTAVUJE ŠKOLA\r\n\r\nŽádost budou přijímat živnostenské úřady elektronicky i v papírové podobě.\r\n\r\nŽádostí bude čestné prohlášení, že žadatel již příspěvek nečerpá v rámci zaměstnaneckého vztahu.\r\n\r\nDana Bakulová, hospodářka školy


Dalši příspěvky