Nabídka využití žákovské licence na Microsoft 365 Apps

Novinkypro rodičepro žáky

Vážení rodiče a žáci,\r\n\r\nnaše škola vstoupila do licenčního programu Microsoft, který umožňuje využití licencí nejen pro učitele, ale i žáky.\r\n\r\nNabízíme Vám bezplatně využívat školní licenci produktu Microsoft 365 Apps, jehož součástí jsou všechny běžné kancelářské programy (Word, Excel, Power point…). Licence jej umožňuje využít až na 5 zařízeních pro jednoho žáka. Licence je platná minimálně do konce tohoto školního roku (31.8.2021). O možnosti využití licencí v následujícím školním roce budete informováni.\r\n\r\nPokud máte zájem o využití této nabídky, pošlete na adresu koudelka@zssutka.cz  žádost (ideálně přímo ze školního účtu žáka/žákyně), v níž uveďte jméno, příjmení  a třídu Vašeho dítěte, které bude produkt využívat.\r\n\r\nPan asistent pedagoga Koudelka, který je pověřen podporou distančního vzdělávání, vám založí účet a pošle email s instrukcemi, které Vám pomohou produkt do PC nainstalovat.\r\n\r\nHodně zdraví.\r\n\r\nPetr Malknecht, koordinátor distančního vzdělávání\r\n\r\n10.2.2021


Dalši příspěvky