NABÍDKA PRO ŽÁKY 9. TŘÍD A JEJICH RODIČE

Novinkypro rodičepro žáky

Vážení rodiče,

ráda bych vám zprostředkovala nabídku paní Bc. Pavly Lopatkové, která se týká přijímacího řízení na střední školy a profesního směřování po základní škole.

Marie Malimánková, výchovná poradkyně

 

Všichni rodiče a žáci mohou ZDARMA využít informativní brožuru  „Průvodce devítkou 2022-2023″, která jim usnadní orientaci v tom, co vše je v průběhu deváté třídy čeká. Najdou zde přehled všech zásadních informací, ale i odpovědi na nejčastější otázky, které se váží  k výběru budoucího povolání či studia. 

Jak tento 30ti stránkový průvodce vypadá a co vše obsahuje, se můžete podívat zde Průvodce devítkou2022-2023  (na vyžádání vám ho mohu zaslat také v pdf formátu přímo do e-mailu).

Další podporu v průběhu školního roku mohou deváťákům i rodičům poskytnout 2 x měsíčně zasílané informační newslettery, ve kterých posílám informace o aktuálních tématech, ale i případných změnách. Registrovat se k odběru je možné zde newslettery . Stejně jako brožura je i zasílání newsletterů ZDARMA. 

Bc. Pavla Lopatková,      tel: 732 865 378         www.kampodevitce.cz


Dalši příspěvky