Informace pro rodiče žáků 6, 8 a 9 ročníku – eŽK

Novinkypro rodiče

Vážení rodiče žáků 6., 8. a  9 ročníku,\r\n\r\n po vyhodnocení způsobu známkování žáků v době distančního vzdělávání jsme přikročili k  zavedení elektronické žákovské knížky i ve třídách vašich dětí.\r\n\r\nHarmonogram zavedení eŽK byl naplánován na celý měsíc únor. \r\n\r\nV první fázi bylo nutné zavést třídy do systému a připravit pro ně funkční prostředí.\r\n\r\nV dalším období nově nastavovaný systém měli k dispozici učitelé pro nové zaškolení a pro jeho osvojení. To vše zatím bez přístupu žáků a rodičů do eŽK.\r\n\r\nVe třetím týdnu byli vyškoleni na dálku žáci.  \r\n\r\nV posledním únorovém týdnu (od 22.2. do 26.2.)Vám budou, vážení rodiče,  přeposlány přístupové údaje mailem. \r\n\r\n 1.3. 2021 bude eŽK zavedena pro všechny třídy 6.,8.a  9.ročníku. Do tohoto termínu, přes váš možný přístup a přístup vašich dětí,  bude stále eŽK v dokončovací fázi. \r\n\r\n Je možné, že za první měsíc distanční výuky v druhém pololetí nebude známek tolik, jako v běžném vyučování.\r\n\r\n Elektronická žákovská knížka bude zatím používána výhradně k hodnocení žáků v oblasti vzdělávání. V našem případě k zapisování známek tak, aby žáci i rodiče měli v druhém pololetí průkazně k dispozici průběžné hodnocení v jednotlivých předmětech.\r\n\r\n Zbyněk Drozda, ředitel školy\r\n\r\n22.2.2021\r\n\r\nEmaily s registračními údaji a návodem na přihlášení budou rozeslány v průběhu dnešního dne. Pokud Vám email nedorazí, obraťte se prosím na pana učitele Malknechta (malknecht@zssutka.cz)\r\n\r\n 


Dalši příspěvky