Informace o vánočních prázdninách a o organizaci návratu žáků do školy 4.1.2021

Novinkypro rodičepro žáky

Informace o vánočních prázdninách a o organizaci návratu žáků do školy 4.ledna 2021\r\n\r\nVánoční prázdniny\r\n\r\nProvoz školy v době dnů boje proti covidu (21. – 22.12.) a v době vánočních prázdnin (do 31.12.2020) bude omezen na úřední hodiny od 8.30 hod. do 12.30 hod. Činnost školní družiny a školní jídelny je zastavena.\r\n\r\n \r\n\r\nNávrat do školy 4.ledna 2021\r\n\r\nPokud se nic závažného nestane, vrátí se děti do školy ve stejném režimu, jak ji opustily.\r\n\r\nOd 4.ledna 2021 budou do školy chodit denně všichni žáci 1.stupně a devátých tříd.\r\n\r\nŽáci šestých, sedmých a osmých tříd budou pokračovat v rotačním způsobu výuky (střídání prezenční a distanční výuky po týdnech).\r\n\r\n4.ledna přijdou do školy žáci 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, ostatní třídy 6. C, 8.A,8.B,8.C se budou vyučovat na dálku podle stanoveného distančního rozvrhu.\r\n\r\nŠkolní družina bude v běžném provozu, včetně družiny ranní.\r\n\r\nŠkolní jídelna vaří pro žáky přítomné ve škole i pro distančně se vzdělávající se (výdej do jídlonosičů).\r\n\r\nZavřená jsou vnitřní sportoviště školy (malá i velká tělocvična), venkovní školní hřiště je otevřeno maximálně pro šest lidí.\r\n\r\nBuďte zdrávi.\r\n\r\nZbyněk Drozda, ředitel školy\r\n\r\n18.12.2020\r\n\r\n 


Dalši příspěvky