INFORMACE K ZÁPISOVÝM LÍSTKŮM

Novinkypro rodičepro žákyVýchovná poradkyně

Vážení rodiče,\r\n\r\nprotože se blíží duben a s ním přijímací zkoušky, chtěla bych vás informovat o zápisových lístcích.\r\n\r\nAbych předešla ztrátám zápisových lístků ( je jich každoročně dost ), zvolilajsem tento systém:\r\n

  \r\n

 1. Zápisový lístek je úřední listina pod identifikačním číslem, děti musí podepsat přijetí.
 2. \r\n

 3. V případě ztráty musí zákonný zástupce dítěte napsat žádost řediteli školy o vydání duplikátu.
 4. \r\n

 5. Zápisový lístek musí být povrzený základní školou a odevzdán na střední školu do 10 pracovních dnů od data přijetí. To nepřijde poštou, bude zveřejněno na webových stránkách školy.
 6. \r\n

 7. Žáci 9. třídy mají lístek vydán, po přijetí vyplní první tabulku a přinesou do školy k potvrzení.
 8. \r\n

 9. Přijatí žáci z 5. a 7. tříd přinesou mně, nebo paní třídní učitelce adresu střední školy stvrzenou podpisem rodiče a dostanou zpět již potvrzený zápisový lístek, doma vyplní první tabulku a doručí na střední školu.
 10. \r\n

 11. 2. tabulka zápisového lístku slouží pouze pro odvolání. Pokud bude žák přijat na odvolání, může si uplatněný lístek v jedné střední škole vyzvednout, vyplnit druhou tabulku a odnést na školu druhou. V žádném jiném případě zápisový lístek nejde znovu uplatnit.
 12. \r\n

 13. Případné dotazy telefonicky či mailem.
 14. \r\n

\r\n PŘEJI HODNĚ ÚSPĚCHŮ VAŠIM DĚTEM PŘI SKLÁDÁNÍ PŘIJÍMACÍ ZKOUŠK Y! \r\n\r\nMarie Malimánková, 27. ledna 2020


Dalši příspěvky