Informace – adaptační kurz 6. ročník

Vážení rodiče žáků 6. ročníku,

záleží nám na zdravém klimatu ve třídě, a proto jsme za spolupráce s DDM Praha 8 – Spirála připravili čtyřdenní adaptační kurz. Jeho cílem je především rozvoj sociálních a kooperativních dovedností žáků v nové třídě ve spolupráci s učitelem a dále podpora příjemné atmosféry ve třídě. Obsahem budou pohybové i psychosociální aktivity. Program bude ukončen v pondělí 9. 9. 2024 dvouhodinovým zážitkovým programem v lezeckém centru.

Program proběhne:

4. – 9. 9. 2024 v prostorách základní školy, DDM Praha 8 – Spirála (5 vyučovacích hodin/den) a v lanovém centru Proud. Každý den se děti budou vracet do školy na oběd.

Nezapomeňte dát dětem vhodné oblečení a sportovní obuv, svačinu a pití.
Cena: 350Kč/4dny (částku vybírají třídní učitelky hotově před zahájením kurzu).

Více informací a přihlášku dostanou děti v pondělí 2. 9. 2024 od svých třídních učitelek.

V případě dalších dotazů mě kontaktujte (hladikova@zssutka.cz), popř. oslovte třídní učitelku.

Pohodový vstup do nového školního roku!

Mgr. Hladíková, školní metodik prevence