HLEDÁNÍ VOLNÝCH MÍST NA SŠ V PŘÍPADĚ NEPŘIJETÍ ŽÁKA KE STUDIU

Novinkypro rodičepro žákyVýchovná poradkyně

Vážení rodiče a žáci,

pomocí následujícího odkazu naleznete webové stránky Magistrátu hlavního města Prahy, kde budou postupně zveřejňovány  STŘEDNÍ ŠKOLY S POČTEM VOLNÝCH MÍST, KTERÉ VYHLAŠUJÍ DALŠÍ KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ NA SŠ. Výsledek vyhledávání je filtrován na pražské střední školy, prokliknutím si zobrazíte konkrétní MČ. V tuto chvíli (29.4.2022 15:02) je přehled prázdný. Na SŠ ještě nejsou ukončena aktuální kola přijímacích řízení. Data se budou na stránkách objevovat průběžně, doporučuji tedy stránky kontrolovat opakovaně.

https://www.statnisprava.cz/rstsp/agendy.nsf/i/01330?opendocument&:nazev=Praha&obec=&mcast=

VŠECHNY INFORMACE SI DOPORUČUJI OVĚŘOVAT NA KONKRÉTNÍ STŘEDNÍ ŠKOLE !

Níže přikládám informace o způsobu podání odvolání proti nepřijetí na SŠ.

Marie Malimánková, výchovná poradkyně

ODVOLÁNÍ PROTI NEPŘIJETÍ NA SŠ – informace + vzor


Dalši příspěvky