Dotazník pro žáky a rodiče naší školy

Novinkypro rodičepro žáky

Vážení rodiče,\r\n\r\npro naši práci je důležité vědět, jak nás hodnotíte a vnímáte. Jednou z možností, jak může škola dostat co nejobsáhlejší zprávu o svých přednostech a slabinách, je rozsáhlý dotazník, kde se Vás podrobně ptáme na různé oblasti školního života. Dovolte, abych Vás poprosil o  vyplnění dotazníku „Klima školy pro rodiče“, kde budete moci odpovídat na otázky ohledně školního prostředí, kvality vyučování, učitelů, školních pravidel apod. Stejnou možnost mají i Vaše děti. Předpokládáme, že žáci 2. stupně si poradí sami, u menších dětí 1. stupně posuďte, prosím, jestli jsou schopné pochopit zadání a odpovědět.\r\n\r\n \r\n\r\nDotazník je připraven jako nabídka různých tvrzení o „Vaší“ škole, se kterými můžete vyjádřit svůj souhlas či nesouhlas na následující pětistupňové škále:\r\n\r\nRozhodně souhlasím (ano; platí v naprosté většině případů)\r\n\r\nSpíše souhlasím (spíše ano; více ano než ne; většinou ano)\r\n\r\nSpíše nesouhlasím (spíše ne; více ne než ano; většinou ne)\r\n\r\nRozhodně nesouhlasím (ne; v naprosté většině případů neplatí)\r\n\r\nNevím (nemohu posoudit).\r\n\r\nV závěru jsou dvě otevřené otázky, na které je možno odpovědět vlastními slovy.\r\n\r\n \r\n\r\nPřístupové údaje obdrží Vaše děti s upozorněním v žákovské knížce.\r\n\r\nDotazník je možné vyplnit v elektronické podobě na portálu www.proskoly.cz  po zadání přístupových údajů, které Vaše dítě přinese vytištěné. (Heslo pro „kamaráda“, které je součástí vytištěného materiálu, slouží pro jiné účely.  Dotazník o klimatu školy pomocí tohoto přístupu není možné vyplnit.)\r\n\r\nPo přihlášení se řiďte manuálem, který je k dotazníku přiložen.\r\n\r\n \r\n\r\nDotazník bude přístupný od 2. 12. 2019 do 20. 12. 2019 pro žáky 2. až 9. ročníků a jejich rodiče nebo zákonné zástupce.\r\n\r\nPo jeho vyplnění a odeslání se k němu již nelze vrátit. Rodiče více dětí na naší škole mohou vyplnit dotazník vícekrát.\r\n\r\nVýsledky jsou vyhodnocovány tak, aby nemohlo dojít k zneužití osobních dat respondentů.\r\n\r\n \r\n\r\nDotazníky jsou zpracovány automaticky mimo školu. Nikdo ve škole se nedozví, jak jste odpovídali právě Vy. Škola dostane výsledky hromadně, bez individuální specifikace.\r\n\r\n \r\n\r\nVyplnění dotazníku je dobrovolné.\r\n\r\n \r\n\r\nZbyněk Drozda, ředitel školy.


Dalši příspěvky