DÁRKY DO DOMOVA SENIORŮ

DružinaGalerie

DÁRKY DO DOMOVA SENIORŮ\r\n\r\nPřed Vánocemi se naše školní družina rozhodla věnovat dárečky Domovu seniorů, s kterým již delší dobu spolupracuje naše paní asistentka. Potěší oko i duši a dědouškům a babičkám vykouzlí snad alespoň na chvilku úsměv na tváři……..\r\n\r\nRenata Fryčová, vedoucí ŠD\r\n\r\n—————————————–\r\n\r\nMilá paní Dufková a děti ze ZŠ Na Šutce,\r\n\r\nRáda bych vám všem poděkovala za krásná přání a dárečky, které do našeho zařízení paní Dufková dnes doručila. Naším klientům udělají  velkou radost pod stromečkem a pomohou jim tak zpříjemnit vánoční čas, který zde prožívají.\r\n\r\nPřejeme vám, s celým našim kolektivem, krásné prožití vánočních svátků a mnoho zdraví, radosti a úspěchů v novém roce.\r\n\r\nMgr. Jitka Měřičková, MLJ\r\nSociální pracovnice\r\n\r\nSociální a ošetřovatelské služby Praha 8 – SOS Praha 8\r\n\r\n

\r\n\r\n 


Dalši příspěvky