Výsledky přijímacích pohovorů do 6. ročníku pro rok 2017/2018 s rozšířenou výukou matematiky

Do 6. ročníku pro rok 2017/2018 s rozšířenou výukou matematiky
byli na základě přijímacích pohovorů přijati tito žáci:

1. Bočan Daniel
  23. Wasserbauer Vojtěch
  24. Zábranská Kateřina

Zpráva pro rodiče:

Žáci jsou seřazeni dle abecedy, ne podle dosažených výsledků. Rodiče všech zařazených žáků obdrží „Rozhodnutí ředitele školy o zařazení“ do 6. třídy s rozšířenou výukou matematiky poté, co odevzdají závaznou přihlášku žáka k přijetí do matematické třídy. Žáci, kteří nebyli zařazeni do matematické třídy budou rozděleni do dvou tříd „klasických“.

Rodiče všech žáků nově přijímaných (spádových i nespádových), kteří ještě nepodali „žádost o přijetí“, žádáme, aby tak neprodleně učinili. Rodiče všech žáků mají možnost oslovit p. uč. Šolcovou, která s nimi po domluvě provede rozbor vyhodnocení pohovorů. Bez předběžné domluvy mohou tak učinit již tuto středu 7.6. od 13.00–15.00 hod. Také je možné na vyžádání zaslat rodičům bodové hodnocení výsledků e-mailem.

V Praze dne 5.6.2017

Mgr.Dana Čihařová, zástupce ředitele