Úspěchy žáků ve školním roce 2015/2016

Seznam žáků – účast v soutěžích obvodu a Prahy 2015–2016

Druh soutěže Kolo Třída Jméno Umístění
Přespolní běh Obvodní kolo ml. dívky
7.tř
Červená, Nováková
Urbanová, Rokosová
3. místo
Přespolní běh Obvodní kolo St. dívky
8 a 9 roč.
Neckářová, Soejová
Hanušová, Růžičková
4. místo
Přespolní běh Obvodní kolo Ml. chlapci
6.tř + 7.tř
Veleta, Purr
Krejcar, Maršálek
Reparyuk, Coňk
2. místo
Přespolní běh Obvodní kolo St. chlapci
8 a 9 roč.
Veleta, Hrdlička
Fedyshyn, Ullmann
Maštalíř, Pavelec
2. místo
Atletický čtyřboj
- družstvo chlapci
8–9 roč.
Obvodní kolo 8–9 tř. Veleta, Ullmann
Kuchař, Pechar
Pavelec
2. místo
Stolní tenis Obvodní kolo 8–9 tř. Kuchař, Ullmann
Arnošt, Peterka
Šmiták
2. místo
Logická olympiáda Obvodní kolo 9.A Ullmann 26–27. místo
Logická olympiáda Pražské kolo 9.A Ullmann účastník
Dějepisná olympiáda Obvodní kolo 8 – 9. tř Hanušová
Kropáčková
Knyazeva
5. místo
10. místo
25. místo
Matematická olympiáda Obvodní kolo 4.B
5.A
5.C

9.A
9.B
Pečený
Pečená, Mrázek
Vaníčková, Surovčíková, Švalbach
Ullman
Knyazeva
16. místo
16.místo
16.místo

9. místo
11. místo
Šplh Obvodní kolo 7.tř a 8.B Hanušová, Dvořáková
Kasýková, Pokorná
Urbanová
1. místo
Šplh Obvodní kolo 6.A
8.B
9.A
Murphy
Veleta, Hrdlička
Fedyshyn
2. místo
Zeměpisná olympiáda Obvodní kolo 6.B

7.tř
8.B
9.B
Kroupa
Mrázková
Červená
Hanušová
Jirák
3. místo
4.místo
7.místo
4. místo
2. místo
Zeměpisná olympiáda Pražské kolo 9.B Jirák 18. místo
Olympiáda v Českém jazyce Obvodní kolo 8.B Hanušová 8. místo
Chemická olympiáda Obvodní kolo 9.B Knyazeva 3. místo
Volejbal Obvodní kolo 6.B
7.tř.
8.B

9.B


Kmoníčková
Červená
Dvořáková, Neckářová
Kalinová
Šimonovská, Fomenková
Knyazeva, Růžičková
Jíchová, Tomková
2. místo
Volejbal Obvodní kolo 6.A
8.B

9.A

9.B
Kozák
Hrdlička, Šmiták
Veleta
Maštalíř, Fedyshyn
Ullman
Pavelec, Zajac
1. místo
Vybíjená Obvodní kolo 5.A

5.B


5.C

Čapská, Veselská
Pečená
Hojková, Válová
Šmejdířová, Niroda
Motěšická
Klenová, Kasýková
Novotná P., Novotná K.
1. místo
Vybíjená Obvodní kolo 4.B
5.A

5.B

5.C
Pečený
Doleček, Dušek
Maršík
Fuksa, Černý
Stöckbauer, Vašíček
Novotný, Douděra
1. místo
Pythagoriáda Obvodní kolo 5.B
5.C
Vašíček
Němečková
1. místo
47. místo
Přehazovaná Obvodní kolo 5.A

5.B
5.C
Veselská, Pečená
Čapská, Hýbnerová
Šmejdířová, Niroda
Klenová, Kasýková
1. místo
Přehazovaná Obvodní kolo 6.tř.

7.tř.

Kmoníčková, Trávníčková
Mojhová
Červená, Urbanová
Pokorná, Kasýková
1. místo
Fyzikální olympiáda Obvodní kolo 9.B
9.A
Knyazeva
Ullmann
3. místo
5. místo
Matematická olympiáda Obvodní kolo 6.B Vašíček
Žáčková
Krejcar
Maršálková
7. místo
14. místo
17. místo
17. místo
Biologická olympiáda „D“ Obvodní kolo 7.tř
6.B
6.B
Červená
Mrázová
Žáčková
4. místo
15. místo
7. místo
Biologická olympiáda „C“ Obvodní kolo 8.B
9.B
Hanušová V.
Knyazeva
1. místo
2. místo
OVOV – družstva Obvodní kolo 5.B
5.B
5.A
5.B
6.A
7.A
8.B
8.B
Šmejdířová
Vašíček
Pečená
Stöckbauer
Novák
Urbanová
Hrdlička
Dvořáková
2. místo
OVOV – jednotlivci Obvodní kolo 5.B
4.B
8.B
9.A
8.B
9.A
Vašíček
Pečený
Dvořáková
Lebrušková
Hrdlička
Pechar
1. místo
1. místo
2. místo
3. místo
2. místo
1. místo
Pohár rozhlasu – skok vysoký – dívky Obvodní kolo 8.B Dvořáková N. 1. místo
Pohár rozhlasu – skok daleký – dívky Obvodní kolo 8.B Hanušová V. 1. místo
Pohár rozhlasu – běh 800 m – dívky Obvodní kolo 8.B Hanušová V. 2. místo
Pohár rozhlasu – družstva Obvodní kolo 8.-9. tř. Krameš, Kudela
Veleta, Hrdlička
Fedyshyn, Kuchař
Ullmann, Maštalíř
Arnošt, Gulik
Pšenička, Zajac
1. místo
Pohár rozhlasu – 60 m Obvodní kolo 8.A Kuchař, Arnošt 2. místo
Pohár rozhlasu – skok daleký Obvodní kolo 8.A Arnošt 2. místo
Pohár rozhlasu – štafetový běh 4×60 m Obvodní kolo 8.A Arnošt, Kuchař
Maštalíř, Ullmann
1. místo
Pohár rozhlasu – běh 1000 m Obvodní kolo 7. tř. Coňk 2. místo
Pohár rozhlasu – hod míčkem Obvodní kolo 7. tř. Pavel Sobotka 2. místo
Vybíjená Pražské kolo 5.A

5.B


5.C

Čapská, Veselská
Pečená
Hojková, Válová
Šmejdířová, Niroda
Motěšická
Klenová, Kasýková
Novotná P., Novotná K.
1. místo
Malá kopaná Obvodní kolo 8.-9.tř. Šmiták, Kuchař
Maštalíř, Fedyshyn
Ladra, Zajac
Lipták, Pavelec
1. místo
OVOV – jednotlivci Pražské kolo 8.B
5.B
4.B
Hrdlička
Vašíček
Pečený
3. místo
2. místo
3. místo
OVOV – družstva Pražské kolo 5.B
5.B
5.A
5.B
6.A
7.A
8.B
8.B
Hrdlička
Vašíček
Pečený
Pečená
Stöckbauer
Urbanová
Dvořáková
Pechar
Kozák
Kasýková
8. místo
Beach volejbal – chlapci Obvodní kolo 9.A, 9.B Gulik, Pavelec
Zajac, Pšenička
Arnošt
1. místo
Beach volejbal – dívky Obvodní kolo 7.tř, 9.B Červená, Šimonovská
Fomenková, Tomková
1. místo
Vybíjená – dívky Republikové finále 5.A

5.B


5.C

Čapská, Veselská
Pečená
Hojková, Válová
Šmejdířová, Niroda
Motěšická
Klenová, Kasýková
Novotná P., Novotná K.
13. místo
PřílohaVelikost
vysledky_skol_15_16_ZS_Praha_8.xls92 KB