Úspěchy žáků ve školním roce 2013/2014

Seznam žáků – účast v soutěžích obvodu a Prahy 2013–2014

Druh soutěže Kolo Třída Jméno Umístění
Soutěž 1. pomoc
MČ Praha 8
Obvodní kolo 1.stupeň Vondrová
Csudai
Dvořáková
Fatorová
Linhartová
2.místo
Soutěž 1. pomoc
MČ Praha 8
Obvodní kolo 2.stupeň Knyazeva
Procházková
Kučerová
Vašíková
Ladra
Opeltová
4.místo
T-ball
1. kolo
Obvodní kolo 9.A
9.B
Koděrová
Havlová
Radová
Barešová
Psutková
Menčíková
Knyazeva
Černá
Kučerová
Procházková T.
Procházková L.
Winterová
4.místo
Minifotbal Obvodní kolo 6.A
7.A
8.A
8.B
9.A
Surovčík
Fedyshyn
Černošek, Trávníček, Fröhlich,Eltifi
Novák, Voráček
Havel, Reiter, Kolařík
3.místo
Florbal Obvodní kolo 6.B
7.A
7.B
Surovčík, Apatsidis, Šmiták
Arnošt
Pšenička, Pavelec, Peterka, Zajac
4.místo
T-ball
2. kolo
Obvodní kolo 9.A
9.B
Radová
Psutková
Knyazeva
Černá
Procházková T.
Procházková L.
Winterová
Rymešová
3.místo
Tonda obal Národní kolo 5.A Grabcová 1.místo
Volejbal Obvodní kolo
dívky
7.B
8.B
9.A
9.B
Fomenková
Poláčková
Šimonovská
Hadžalová
Procházková T.
Menčíková
Knyazeva
Procházková L.
1.místo
Volejbal Obvodní kolo
chlapci
8 a 9 třída Černošek
Vávra
Eltifi
Rýgr Matěj
Rýgr Antonín
Havel
Ryšavý
Reiter
3.místo
ChO Obvodní kolo 9.B Knyazeva J. 5.místo
BiO „C“ Obvodní kolo 9.B Knyazeva J.
Procházková L.
1.místo
4.místo
BiO „D“ Obvodní kolo 6.B
7.B
Slováková
Knyazeva A.
1.místo
2.místo
MO Obvodní kolo 6.B
7.B
Surin
Lipták
úspěšný řešitel
T-ball
3. kolo
Obvodní kolo 7.A
7.B
9.A
9.B
Lebrušková T.
Fomenková
Růžičková
Dvořáková
Knyazeva A.
Radová
Psutková
Koděrová
Havlová
Barešová
Černá
Procházková T.
Procházková L.
2.místo
Vybíjená Obvodní kolo 5.A
5.B
4.B
Popová J.
Rokosová
Pokorná
Urbanová
Grabcová
Fatorová
Popová V.
Vetenglová
Řezníčková
Trávníčková
Záškodná
3.místo
Přehazovaná Obvodní kolo 7.A
7.B
Opatrná
Tomková Lucie
Tomková Lenka
Fomenková
Šimonovská
Dvořáková
Vondrová
Knyazeva
3.místo
OVOV
odznak všestranosti
olympijských vítězů
Obvodní kolo družstvo
5.A,B
6.A,B
7.A,B
Černá
Soejová
Neckářová
Slováková
Reparyuk
Procházka
Arnošt
Pšenička
2.místo
OVOV
odznak všestranosti
olympijských vítězů
Obvodní kolo 6.B
6.B
5.B
7.A
7.B
8.A
8.A
Černá
Slováková
Procházka
Arnošt
Pšenička
Škopová
Černošek
3.místo
2.místo
1.místo
1.místo
2.místo
1.místo
1.místo
Atletický trojboj
družstvo
Obvodní kolo 1.B
2.A
2.A
5.A
5.A
5.B
5.B
Krameš
Haman
Šimková
Šindelářová
Coňk
Slováková
Hojka
Rokosová
4.místo
Atletický trojboj
hod kriketovým míčkem
Obvodní kolo 5.A Coňk 1.místo
Beachvolejbal
dívky
Obvodní kolo 7.B
7.B
9.B
Fomenková
Poláčková
Procházková
1.místo
Beachvolejbal
dívky
Pražské kolo 7.B
7.B
9.B
Fomenková
Poláčková
Procházková
4.místo
Beachvolejbal
chlapci
Obvodní kolo 7.B
7.B
9.B
Fomenková
Poláčková
Procházková
1.místo
Soutěž 1. pomoc
MČ Praha 8
Obvodní kolo 1.stupeň
5.A, 5.B
Červená
Grabcová
Slováková
Fatorová
Herstus
2.místo
Soutěž 1. pomoc
MČ Praha 8
Obvodní kolo 2.stupeň
6.B, 7.A, 9.B
Czudai
Dvořáková
Vašíková
Procházková
Knyazeva
3.místo