Úspěchy žáků ve školním roce 2012/2013

Seznam žáků – účast v soutěžích obvodu a Prahy 2012–2013

Druh soutěže Kolo Třída Jméno Umístění
Matematická olympiáda Obvodní kolo 8.B Knyazeva E. 1.místo
Pythagoriáda Obvodní kolo 6.B
8.B
8.B
Beránková
Knyazeva
Duchková
4.místo
1.místo
3.místo
Biologická olympiáda Obvodní kolo 8.B
8.B
9.B
6.B
7.B
7.B
Knzayeva E.
Procházková L.
Beránková L.
Fomenková K.
Zetek J.
Kalinová T.
1. místo
4–5. místo
4–5. místo
2. místo
3. místo
4. místo
Olympiáda v ČJ Obvodní kolo 9.B Fajkusová 5. místo
Výtvarná soutěž „To je hlína“ Pražské kolo Pavelec, Kmentová 2.místo
Vybíjená 6.tříd dívky Obvodní kolo 6 třídy Lebrušková, Opatrná
Fomenková, Poláčková
Šlesingerová, Jíchová
Tomková L. Kropáčková
Růžičková, Šimonovská
Vondrová, Dvořáková
3.místo
T-ball Obvodní kolo 8 třída Havlová, Procházková
Radová, Koděrová
Menčíková, Psutková
Knyazeva, Procházková L.
Winterová, Kučerová
Černá, Barešová J.
5.místo
Atletický čtyřboj Obvodní kolo 6–7 třída

8–9 třída
Kuchař, Pavelec
Černošek, Vávra
Havel, Lecnar
Jirák, Hrubý
Poláček
2.místo

3.místo
Pohár rozhlasu -
atletika soutěž družstev
Obvodní kolo 6–7 třída Černošek, Vávra
Eltifi, Duran
Pšenička, Pavelec
Pechar, Arnošt
Kuchař
1. místo
Pohár rozhlasu -
atletika soutěž družstev
Obvodní kolo 8–9 třída Lecnar, Poláček
Bašta, Jirák
Havel, Vondráček
Rýgr, Černý
Reiter
4. místo
Pohár rozhlasu – Běh 60m Obvodní kolo 7.A Černošek 1. místo
Pohár rozhlasu – Běh 1000m Obvodní kolo 7.A Černošek 2. místo
Pohár rozhlasu – Běh 60m Obvodní kolo 9.A Havel 2. místo
Pohár rozhlasu – Běh 60m Obvodní kolo 9.B Lecnar 1. místo
Pohár rozhlasu – skok vysoký Obvodní kolo 7.A Duran 1. místo
Přespolní běh – chlapci Obvodní kolo 6–7 třídy Černošek, Eltifi
Kuchař, Pšenička
1.místo
Přespolní běh – chlapci Obvodní kolo 8–9 třídy Lecnar, Hrubý, Jirák 2.místo
Halová Kopaná – chlapci Obvodní kolo 8–9 třídy Lecnar, Hrubý
Hájek, Vašák
Lahodný, Bašta
Poláček, Havel
 Reiter
5.místo
Halová Kopaná – chlapci Obvodní kolo 6–7 třídy Kuchař, Fedyshyn
Arnošt, Surovčík
Černošek, Trávníček
Rozman, Voráček
2.místo
T-ball – dívky Obvodní kolo 8A, 8B Koděrová, Menčíková
Havlová, Kučerová
Procházková, Knyazeva,
Psutková, Černá
Radová, Winterová
5.místo
Volejbal – dívky Obvodní kolo 9A, 9B Boudová, Říhová
Šumpelová, Eltifi
Šučurová, Kovaříková,
Valentová, Beránková
4.místo
Prázdninový deník
- Praha 8
Obvodní kolo 4.A Grabcová 1. místo
Namaluj co tě napadne,
když se řekne Praha
Pražské kolo 4.A Grabcová 1. místo
Preventan Cup – dívky Obvodní kolo 4–5 třídy Grabcová, Červená
Studená, Černá
Petrlíková, Popová J.
Faterová, Slováková
Popová V., Švandová
Záškodná, Vondrová
Linhartová
3.místo