Zimní škola v přírodě - 8. den (4.B, 5.A)

Osmý den jsme vstávali v 7:00, abychom si sbalili věci do našich kurfů. Pak jsme je vynesli na terasu penzionu Pohlednička. Nesli jsme ty kufry jen my čtyři, a protože jsme se nemohli dočkat, tak jsme si sbalili už v sedmý den. Když jsme všechny kufry vynesli, tak jsme hned šli na snídani. Ke snídani jsme měli rohlíky s nutellou, za odměnu, že jsme všem nosili kufry. Po snídani jsme měli všichni 10 minut přestávku, a pak jsme se měli oblékat a vyjít ven pomoci pánovi, který přijel dodávkou pro naše věci. Až ty věci byly v dodávce tak jsme mohli všichni jít k autobusu. Šli jsme dva kilometry krásnou přírodou, a pak když jsme tam došli, tak jsme nastoupili do autobusu. A byli jsme už moc rádi, když jsme si sedli do pohodlných křesel. A pan řidič autobusu nám pustil rádio Evropu 2. A až jsme vyjeli, tak nám pan řidič pustil v televizi Pata a Mata. Byla to sranda. A pak jsme si povídali, a moc se těšili na rodiče a na zvířátka a na hračky. Ale hlavně na rodiče. Moc se nám tam líbilo a děkujeme naší učitelce Barboře Horákové.

Napsal: Aleksandr Reparyuk