Partnerská škola ČVS

Pilotní škola kin-ballu

www.kin-ball.cz

Spolupráce s francouzskou školou z Brive

Na pozvání rodiny našeho žáka, který plní povinnou školní docházku ve Francii, a na pozvání ředitele školy pana Edmonda Micheleta, vedení školy navštívilo na konci března tři školy v Brive.

SK Kometa Praha

Úzce spolupracujeme se sportovním klubem SK Kometa Praha, který se našim dětem a nejen jim věnuje v mimoškolním čase a specializuje se na tenis a volejbal. Kometa se věnuje dětem od předškolního věku až po juniorský. Více se dozvíte na stránkách SK Kometa Praha.

DANCERS FOR YOU

Taneční skupina DANCERS FOR YOU vznikla v roce 2006 a její součástí je muzikálové studio TOWEN, jejím patronem je ROSTON Patron of talents. Talentovaní žáci se mají možnost probojovat do výběrových složek, které reprezentují skupinu, účastní se soutěží, reklamních akcí apod.Více se dozvíte na stránkách Dancers4You.

Kwa Afrika

Kwa Afrika o.s.

Naše škola se prostřednictvím organizace Kwa Afrika podílí na projektu Škola pro školu.

Žákovská rada uvolnila prostředky na nákup darů v podobě míčů, mapy a kreslících potřeb.

Projekt ZŠ Zenklova

Zkvalitňování jazykových a počítačových dovedností žáků 2.stupně základních škol

Realizátor projektu: Základní škola, Praha 8, Zenklova 52, www.zs-zenklova.cz

Datum zahájení realizace projektu: 1.9.2006

Datum ukončení realizace projektu: 31.8.2008

Financování projektu:

Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem, státním rozpočtem České republiky a rozpočtem hlavního města Prahy www.praha-město.cz .

Evropský sociální fond /ESF/ napomáhá rozvoji zaměstnanosti podporou zaměstnatelnosti, podnikatelského ducha, rovných příležitostí a investic