Společné hrabání listí

Děkujeme všem maminkám a tatínkům, které neodradilo ani zamračené počasí a společně s dětmi přišli ve sváteční středu 17.11. pracovat na školní zahradu.

Pod vedením paní učitelky Hany Trešlové někteří tatínkové vykopali staré růže. Ostatní rodiče společně s dětmi vyhrabali listí nejen v prostoru, který využívá školní družina. Ruku k dílu přiložil i pan ředitel Zbyněk Drozda a paní zástupkyně Dana Čihařová. Přišla i paní vychovatelka Renata Fryčová a připravila nám malé pohoštění.

tulipány

Když bylo všechno hotové, děti zasadily v zahradě tulipány všech možných barev. Na jaře nás tak čeká velké barevné překvapení, které nám připomene dnešní den.

Děti si kromě hezkých zážitků z příjemně strávených chvil ve školní zahradě, bahna na botech a špinavých kalhot odnesly domů také malou odměnu.

Těšíme se na další společné setkání.

Alice Derflová a Lenka Cahová za Školskou radu

TÝDEN POZITIVNÍ ZPĚTNÉ VAZBY